+370 611 37959 

info@re-act.lt

PAŽINTINIAI SEMINARAI

Pažintiniai seminarai suteikia galimybę įmonėms, personalo specialistams, konsultantams ar tiesiog smalsiems žmonėms, per trumpą laiką sužinoti apie naujas metodikas, tobulėjimo kryptis ar savęs pažinimo būdus. Tai puikus būdas priimti sprendimą ar tam tikra metodika gali būti Jums naudinga ir ar verta gilinti žinias Jums patiems ar Jūsų kolektyvui.

TIPOLOGIJOS: 

  • Eneagrama - tai psichologinis asmenybės pažinimo modelis, ugdantis mūsų sąmoningumą, padedantis suprasti elgesio motyvus ir padedantis harmonizuoti savo gyvenimą. Išskiriami devyni Eneagramos tipai su savo baziniai poreikiais, gyvenimiškomis strategijomis ir talentais. 
  • Spiralinė dinamika - tai teorija apie devynis skirtingus mąstymo lygius, apie jų vystymąsi ir prielaidas vedančias į pokyčius. Kiekviena mąstymo paradigma yra atspirties taškas sekančios susiformavimui. Skirtingų paradigmų žmonės, organizacijos, bendruomenės vadovaujasi skirtingomis vertybėmis, kurios įtakoja ir skirtinga elgesį.
  • MBTI - psichometrinis instrumentas, atskleidžiantis asmenybių skirtumus, dominuojančias vertybes ir leidžiantis nustatyti jų unikalius talentus.   Iš viso išskiriama 16 psichologinių tipų. Jie nusakomi 4 raidžių kombinacija pvz. ESTJ: ekstraversija E, sensorika S, mąstymas T, vertintinimas J ar pvz.INFP: intraversija I, intuicija N, jausmai F, suvokimas P. 

METAFOROS:

  • Points of You - Tai sąmoningumo žaidimas, kurį sudaro 65-ios kortelės, lavinančios vaizduotę, leidžiančios į bet kokią situaciją pažvelgti kitu kampu ir skatinančios ieškoti naujų galimybių. Tai galimybė geriau pažinti save ir kitus.
  • OH kortos - tai metaforinės asociatyvinės kortos padedančiosrealizuoti dialogą su pasąmone, iškelti giluminį turinį į paviršių, suteikia sąlygas savęs atskleidimui ir pažinimui. Tinka tiek individualiam darbui, tiek darbui su grupe.

FIZIONOMIKA:

  • Veidotyra -  tai mokslas, paremtas fiziologinėmis ir genetinėmis žiniomis, kurios padeda atskleisti, ką apie žmogų sako tam tikri veido bruožai. Jos pagalba, analizuojant žmogaus veido bruožus atskleidžiamas charakteris, įgimti talentai, gabumai, sveikatos būklė, elgesio modelis tam tikrose situacijose. 
  • Kūno kalba - tai neverbalinio bendravimo forma, kai tarpusavio santykiai reiškiami kūno judesiais arba kitais signalais. Kūno kalba - judesių, manierų, gestų visuma. Tai viena iš efektyvios komunikacijos priemonių, padedančių geriau suprasti pašnekovą. Pagal gestus ar judesius galima suvokti vidinę būseną ir emocinę savijautą pokalbio metu.

TAIKOMOJI PSICHOLOGIJA

  • NLP - tai sistema, leidžianti suprasti ir pakeisti mąstymo būdą, aktyvuoti vidinius resursus ir pagerinti gyvenimo kokybę. Ji paremta žmogaus nervinių lastelių tyrimais, tuo, kaip jos perteikia ir perdirba informaciją, kaip vartojama kalba pasauliui atspindėti ir nagrinėja mūsų įprastinius, automatinius mąstymo, kalbėjimo ir elgesio būdus.

  • Koučingas - tai metodas leidžiantis ugdyti asmenį ar žmonių grupę, didinti jų veiksmingumą, skatinti pokyčius kryptingo pokalbio pagalba. Jis paremtas partneryste ir tikėjimu, kad kiekvienas žmogus turi pakankamai įgimtų sugebėjimų pasiekti savo tikslus. 
  • Hipnozė - tai psichoterapijos metodas, kurį naudojant įveda į transą arba pasiekiamas transas.Transas yra būsena, o taip pat ir būdas, padedantis pasiekti pasąmonę, atrasti resursus. Galima išskirti dvi pagrindines hipnoterapijos kryptis: klasikinę ir eriksoninę.