+370 611 37959 

info@re-act.lt

KOUČINGO PROGRAMOS

Koučingo paketas pasiūlomas klientui, atsižvelgiant į jo užklausą. Viena koučingo sesija gali būti naudinga, bet nepakankama priemonė gilesnei ar įsisenėjusiai problemai išspręsti. Tęstinės koučingo sesijos leidžia ne tik nusimatyti veiksmų planą, bet ir lydėti klientą jo permainų keliu, palaikant ir padedant susidoroti su iškylančiais iššūkiais. Klientui pageidaujant, sudaroma Koučingo programa, kurioje nusimatomi žingsniai, technikos, galinčios nuvesti į tikslą trumpiausiu keliu.


PROGRAMOS:

ĮSUKTAS VERSLAS - tai Koučingo programa skirta įmonių savininkams, vadovams ar padalinių vadovams, kurie dirba visais etatais ir yra įsitikinę kad niekas kitas už juos geriau darbo nepadarys. Tad jei Jūs, net ir jausdamas didžiulę atsakomybę dėl savo verslo, valdomos įmonės ar padalinio sėkmės, norėdamas užtikrinti stabilų augimą, pelningumą, apsispręsite neišsękinti savęs apsiimant visą krūvį, tai ši programa būtent Jums. 

Joje numatyti žingsniai kaip nusistatyti tikslus, optimizuoti laiką, paskirstyti atsakomybes, išsiugdyti pasitikėjimą, suburti ir įgalinti komandą. Ši programa leis Jums išsilaisvinti iš verslo verpeto, atėmusio Jūsų laisvalaikį, ramų miegą, pilnaverčius santykius. Įsukite verslą ir leiskite sau mėgautis rezultatais.

(NE) NAUDINGAS LAIKAS - ši Koučingo programa skirta visiems norintiems nugyventi turiningą gyvenimą, bet jaučiantiems, kad kažkodėl daug laiko iššvaisto menkaverčiams dalykams. Kaip susidėlioti gyvenimo prioritetus? Kaip atrasti motyvacijos ir energijos siekti užsibrėžtų tikslų? Ką daryti, kad pseudo poilsis (toks kaip naršymas po interneto ar televizijos platybes) neperaugtų į tinginystę?... Jei nors vienas šių klausimų Jus "užkabino", tai ši programa Jums. Dabar laikas nustoti blaškytis, pagalvoti apie vertybes, apie tai kas teikia ir teiks džiaugsmą ateityje, laikas pradėti gerbti SAVO LAIKĄ.

Programoje numatytos technikos, kurios leis Jums įsivertinti prioritetus, atrasti aukštesnįjį tikslą, vardan kurio Jūs siekiate visų mažesnių tikslų. Išmoksite kaip kokybiškai ilsėtis, tinkamai paskirstyti laiką, mėgautis visomis veiklomis kurias atliekate.

INDIVIDUALI - parengiama asmeniškai Jums, atsižvelgiant į užklausą, situaciją, kurioje esate šiuo metu ir kokius tikslus norite pasiekti.