+370 611 37959 

info@re-act.lt

PASLAUGOS VERSLO ĮMONĖMS

Skirta: Įmonių savininkams; Samdomiems vadovams; Padalinių vadovams; Projektų vadovams.

Tikslas: Optimizuoti veiklą. Įgalinti darbuotojus. Padidinti pasitikėjimą komanda. Ugdyti kūrybiškumą.


Konsultacijos

Konsultacijos

Aprašymas: Kad būtų išspręsta bet kokia problema, pirmiausia reikia nustatyti jos šaltinį. Tik išsigryninę silpnąsias vietas, galėsite nusimatyti tolimesnių veiksmų planą kelyje į tikslą.

Darbo eiga: Susitikimų su įmonės ar projektų vadovais metu, aptariame iškilusius poreikius. Esamos padėties mini analizė padeda nustatyti pagrindines kliūtis ir parinkti tinkamiausias priemones jų pašalinimui.

Vidiniai mokymai

Vidiniai mokymai

Aprašymas: Įmonės veikla yra dinamiškas procesas. Kad ir kiek investuotumėm į darbuotojų žinias, laikui bėgant jos tampa nebepakankamos. Aplinka ir išorinė konkurencija mus verčia nuolat tobulėti.

Darbo eiga: Išsiaiškinama, kuris įmonės padalinys ar veiklos sritis "šlubuoja". Parenkama ir specialiai jūsų įmonei paruošiama mokymų programa, užtikrinanti teigiamą pokytį.

Koučingas

Koučingas

Aprašymas: Kiek įvairiausių metodikų betaikytumėm, kiekvienas kolektyvas susideda iš atskirų asmenų, su savais įsitikinimais, įpročiais, vidiniais poreikiais. Be to jiems įtaką daro išoriniai veiksniai, kurie,deja, atsiliepia ir darbe. Todėl dėmesys konkrečiam asmeniui gali smarkiai pagerinti jo darbinę motyvaciją.

Darbo eiga: Nustatomas asmuo ar asmenų grupė, kurių motyvacija darbui ar numatomies pokyčiams yra nepakankama. Jiems skiriami asmeniniai susitikimai, kuriems vykstant žmogus apsisprendžia, kaip galėtų keistis jo požiūris į veiklą.

Mediacija

Mediacija

Aprašymas: Konfliktai neišvengiami bet kokiame kolektyve. Principiniai, per ilgai užsitęsę, gali pakenkti ne tik darbinei atmosferai, bet ir imonės veiklos rezultatams. Mediacijos pagalba galima išvengti kolektyvo susikaldymo ir rasti abiems pusėms priimtiną sprendimą.

Darbo eiga: Išsiaiškinamas kiekvienos konfliktuojančios pusės požiūris į situaciją, motyvai ir galimi sprendimo variantai. Praplečiamas jų požiūris, apsvarstant situaciją iš skirtingų pozicijų. Parodoma susitaikymo nauda.

Visos paslaugos