+370 611 37959 

info@re-act.lt

Koučingas

Aprašymas: Koučingas naudingiausias, kuomet susiduriate su iššūkiais, kuriems ankstesni veikimo scenarijai nebeduoda trokštamo rezultato. Jis padeda atrasti naujus problemų sprendimus ir metodus, efektyviai pritaikomus kasdienėje veikloje, padeda tobulėti ir ugdo sąmoningumą. Individualaus koučingo sesijos yra kiekvienam individualiai pritaikomas pokyčių ir asmeninio tobulėjimo procesas. Grupinių sesijų metu sukuriamos galimybes, siekti organizacijos tikslų panaudojant kiekvieno asmeninį potencialą, mokantis iš kitų ir pačiam iš savęs.

Nauda: Atskleidžiamas vidinis potencialas, sustiprinamas pasitikėjimas savimi. Galimybė atrasti ar sustiprinti motyvaciją, nusistatyti tikslus, jų įgyvendinimo etapus. Pagerinama komunikacija, emocinė būsena, ko pasekoje mažėja stresas ir įtampa. Ribojantys įsitikinimai pakeičiami palaikančiais. 

Asmeninė koučingo sesija

Abejojate ar Koučingas tinkamas pasirinkimas Jums? Nesate tikri, kokią realią naudą jo dėka galima pasiekti? Neaišku kaip išvis vyksta sesijos? Paskambinkite ir gausite visus būtinus atsakymus. 

Tel. 8-611-37959


Visos paslaugos