+370 611 37959 

info@re-act.lt

ENEAGRAMA VERSLE

APIE PROGRAMĄ:

Pažangios įmonės puikiai supranta koks svarbus darbuotojų indėlis verslo sėkmei. Tik suprasti, gerai besijaučiantys ir motyvuoti žmonės gali kurti, siekti aukštų tikslų ir padėti įgyvendinti įmonės viziją. Iš esmės mokymų naudą pripažįsta daugelis vadovų. Tiesa kartais gaunamas tik trumpalaikis efektas, nes naujiems įgūdžiams susiformuoti reikia ir laiko, ir pastangų.

Kuo ypatingi šie mokymai? Visų pirma tai visiškai kitokie mokymai. Jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas žmogui. Kiekvienas gali atpažinti ne tik savo elgesio šablonus, bet ir suprasti motyvus, kodėl kaikurie darbai sekasi ar nesiseka, kokiais atvejais vengiame atsakomybės ir žinoma, ką reikėtų daryti, kad viskas eitųsi kur kas sklandžiau. Eneagrama yra būtent toks pažinimo modelis, kuris leidžia atskyti į klausimą "Kodėl?". Kodėl mes siekiama karjeros? Kodėl konfliktuojame su kolegomis? Kodėl vengiame tam tikrų darbų?...ir dar daugybė atsakymų. Tik supratę savo ir kolegų motyvus, kas mums yra svarbiausia, galime pasirinkti naują elgesio modelį. Komandoje nepamainomas dalykas visų pirma yra tolerancija vienas kitam, o tada gebėjimas pamatyti ir panaudoti stipriąsias kiekvieno nario savybes.

 

Plačiau apie Eneagramą

 

NAUDA JUMS:

Ø Gilesnis savęs pažinimas;

Ø Tolerancija kolegoms;

Ø Tinkamiausi motyvavimo būdai; 

Ø Stipriųjų savybių panaudojimas;

Ø Pagerėjusi komunikacija;

Ø Konfliktų minimizavimas;

Ø Tikslesnis užduočių delegavimas;

Ø Produktyvus komandinis darbas;


ORGANIZACINĖ INFORMACIJA:

TRUKMĖ: 2 dienos (po 8 val. bruto). 

SERTIFIKACIJA: Ši mokymų programa yra akredituota ICTA (International Coaches and Trainers Association). 

Dalyviams, atlikusiems praktines užduotis, demonstruojantiems įgytą kompetenciją ir išlaikiusiems baigiamąjį testą suteikiamas “Eneagrama Versle ICTA” sertifikatas. 

INVESTICIJA: Viso 2.000 EUR (1.000 EUR/diena). 


KONTAKTAI:

REDA SLAVINSKAITĖ

El.paštas: info@re-act.lt    

Mob.tel.: 370 611 37959 .